ФИО
Телефон
Комментарий к заказу
Стоимость:

0 грн.
Заказать

A+

Скачать прайс

О нас

Ласкаво просимо на сайт Майстерня Друку!

 

Це сучасний поліграфічний центр, який здійснює свою професійну діяльність з 1998 року. За цей час він встиг зарекомендувати себе як надійний партнер, здатний оперативно впоратися із завданнями будь-якого рівня складності і за цілком доступними цінами. Продукція Майстерня Друку добре відома за межами Запоріжжя і користується заслуженим попитом. Це обумовлено високою якістю і широким спектром послуг, що надаються компанією.

 

Устаткування компанії

 

Виробничі потужності Майстерня Друку - це парк друкарських машин AccurioPrint c2060 і bizhub pro 1200 а також сучасного до- і постдрукарського обладнання. Завдяки цьому ми надаємо повний комплекс поліграфічних послуг в найкоротші терміни, з високою якістю. Тираж замовлення не обмежений.

 

Ми виготовляємо фірмові бланки, буклети, брошури, візитки, плакати, ексклюзивні вітальні сертифікати, листівки, календарі, блокноти, наклейки, виконуємо нанесення зображень на текстиль та багато іншого. Все це здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні AccurioPrint c2060, яке дозволяє здійснювати якісну повнокольоровий друк, зі швидкістю 60 аркушів формату А4 за одну хвилину. Характерною особливістю даної машини є можливість працювати зі надщільним дизайнерським картоном і розміром листів 330Х1200 мм і щільністю до 350 г / м2. Завдяки цьому, ми здійснюємо друк вітальних листівок, фірмових папок, візиток, конвертів, на багатьох видах дизайнерських картонів. Тираж партії не обмежений. Термін виготовлення від одного дня.

 

Постпечатная обробка продукції здійснюється із застосуванням обладнання для фальцювання, вирубки, перфорації, різання, ламінування, биговки, збірки на скобу або пружину, брошурування.

 

Ми виконуємо цифрову чорно-білий і повнокольоровий друк, широкоформатний пігментну і екосольвентний друк (до 1440 dpi), тиражування, широкоформатне ламінування, друк креслень, палітурні роботи та інші види післядрукарської обробки.

 

Наші переваги

 

Співпрацюючи з Майстерня Друку наші клієнти отримують:

1) Висока якість друкованої продукції.

2) Широкий комплекс поліграфічних послуг.

3) Зручну форму співпраці. Можливість розміщення замовлення в режимі онлайн, обмін файлами за допомогою ftp-сервера, різні форми оплати.

4) Друк з готових макетів

5) Оперативність виконання замовлення.

6) Працюємо з усіма регіонами України. Доставка готової продукції здійснюється в максимально стислі терміни.

До цього залишається додати, збалансовану цінову політику компанії, зручне місце розташування. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці рекламні агентства і всіх зацікавлених осіб. Ми цінуємо кожного клієнта!